Inteligentny dom

Inteligentny dom, to po prostu rodzaj nowoczesnej instalacji elektrycznej, dzięki której wszystkie dotychczas niezależne instalacje takie jak: oświetlenie, rolety, audio-video, ogrzewanie, klimatyzacja, system alarmowy, monitoringu, nawadniania i wiele innych – zostają połączone w jeden, inteligentny system, który według preferencji i potrzeb mieszkańców – zarządza wszystkimi instalacjami. Niczym dyrygent zarządzający orkiestrą i muzykami.

Cechy

Czym charakteryzują się inteligentne budynki?Użytkownicy inteligentnych budynków, pytani o opinię na temat tejże inwestycji

Korzyści

Sterowanie światłem oraz roletami, monitoring z każdego miejsca na świecie, nadzorowanie budynku poprzez telefon czy Internet

Możliwości

W pełni zautomatyzowane budynki to praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na wygodę użytkowania przestrzeni.

Bezpieczeństwo

monitoring warszawa
Bezpieczeństwo to nadrzędna kwestia, którą należy brać pod uwagę, wdrażając inteligentne systemy sterujące

Oświetlenie

Optymalne sterowanie oświetleniem to nie tylko realne, wymierne oszczędności. To także nowa jakość komfortu.

Inteligentne rolety

rolety zewnętrzne, rolety solarne , rolety z funkcją żaluzji, żaluzje fasadowe, rolety z funkcją żaluzji, Bubendorff
Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji, rolety solarne  firmy Bubendorff, to unikatowe w Polsce rozwiązania, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem

Temperatura

Niezależnie od tego jakie mamy źródło energii cieplnej, zawory elektryczne sterują dopływem ciepłej wody do poszczególnych grzejników

Funkcje centralne

Za dotknięciem jednego przycisku z funkcją „kolacja”, w domu zapalają się delikatne ciepło żółte światła, w tle delikatnie

 

smart home

Inteligentny dom – dla tych, którzy chcą mieszkać lepiej

Komfort życia można podnieść na wiele sposobów. Jednym z najlepszych jest inwestycja w inteligentny dom. Takim mianem określa się budynki, w których pracę rąk ludzkich zastępują zaawansowane rozwiązania technologicznie. Ich rolą jest m.in. kreowanie oświetlenia, czuwanie nad bezpieczeństwem domowników, regulowanie temperatury wnętrza. Dowiedz się, czym jest smart home i dlaczego warto zainwestować w spersonalizowany projekt.

Nie wystarczy tylko wybudować dom, aby móc czerpać przyjemność z mieszkania. Trzeba jeszcze wdrożyć rozwiązania, które pozwolą zautomatyzować wiele codziennych czynności. Dzięki projektowi smart home możesz cieszyć się zdalnym kontrolowaniem nieruchomości i łatwą obsługą całej zainstalowanej w niej elektroniki.

Sterowanie domem – na czym polega smart home?

Smart home lub inaczej dom inteligentny to określenie obiektu, w którym zastosowano zintegrowane systemy zarządzania. Oznacza to, że za pomocą aplikacji w urządzeniu mobilnym domownicy mogą kontrolować temperaturę, oświetlenie czy monitoring zdalnie, nawet wtedy, gdy znajdują się wiele kilometrów od domu.

Aby móc cieszyć się mieszkaniem w takim obiekcie, musisz zatrudnić specjalistów, którzy opracują spersonalizowany projekt. Uwzględnią w nim panel do sterowania:

Przygotuj swój dom na powrót rodziny z wakacji, zaaranżuj przytulny klimat na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, rozgrzej wnętrza po dłuższej nieobecności w związku z podróżą służbową.

Nowoczesne instalacje elektryczne możesz w pełni dostosować do potrzeb swoich i swoich bliskich. Poprzez zaprogramowanie panelu sterowania zyskujesz znaczną oszczędność czasu, pieniędzy oraz poprawiasz komfort życia. Zarówno mikroklimat wnętrz, jak i wygląd ogrodu czy wreszcie poziom bezpieczeństwa w inwestycjach typu smart home  mają dużo lepsze parametry niż w jakichkolwiek innych budynkach.

Dlaczego warto mieć smart home?

Zastanawiasz się, czy inwestycja w smart home jest Ci potrzebna? Oczywiście, jeśli chcesz stale kontrolować swoją nieruchomość, zwłaszcza gdy przebywasz poza domem. To rozwiązanie, które ma wiele zalet:

Jest wiele argumentów, które przemawiają za wyborem inteligentnego domu. Doskonała koordynacja wszystkich systemów i intuicyjne działanie sprawiają, że omawiany system jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i o różnych wymaganiach. Swobodnie skonfigurujesz je w taki sposób, aby odpowiadały Twojemu trybowi życia i preferencjom pod względem temperatury, stopnia zacienienia tarasu i wielu innych.

Zamawianie projektu inteligentnego domu

Projekt domu inteligentnego można zamówić na etapie budowania nieruchomości, ale też później, w czasie jego eksploatacji. Cena usługi nie musi rujnować budżetu – zamawiając indywidualną wycenę, można się pozytywnie zaskoczyć. Ostateczny koszt zawsze zależy od tego, jakie rozwiązania sobie zażyczysz. Możesz wybrać pakiet kompleksowy lub zamówić tylko niektóre z opcji, jak np. sterowanie monitoringiem czy klimatyzacją.

Wykonanie projektu smart home warto zlecić specjalistom. Mają oni odpowiednie narzędzia, jak również wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań. Tworzą rozbudowany system, który w całości dopasowany jest do Twoich oczekiwań oraz budżetu.