O nas

Rozwój cywilizacji to w dużej mierze dążenie do tego, aby stworzyć wokół siebie bardziej przyjazną, komfortową i bezpieczną przestrzeń. W nurcie tych dążeń wyrosła idea inteligentnego budynku. Od kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o inteligentnych instalacjach staliśmy się ich prawdziwymi pasjonatami. Z tej właśnie fascynacji powstała firma Inteligentny Budynek Polska.

Nasza firma od ponad 13 lat jest jednym z krajowych liderów branży automatyki.Pozycję tę osiągnęliśmy wykonując kompleksowo ponad 250 inteligentnych instalacji w całej Polsce i Europie. Sprzedaliśmy również ponad 1000 bezprzewodowych systemów inteligentnego domu, zapewniając naszym klientom wsparcie techniczne.

Wieloletnia współpraca ze specjalistycznymi firmami branży audio – video, oświetlenia, rolet, klimatyzacji, ogrzewania, alarmowych i wielu, wielu innych, pozwala nam zaoferować Państwu fachowe doradztwo i kompleksową realizację systemu inteligentnego domu.

Potwierdzeniem naszej pozycji na rynku jest przyjęcie firmy Inteligentny Budynek Polska do elitarnego grona organizacji CEDIA skupiającej jedynie 3500 wyselekcjonowanych firm z branży automatyki budynkowej na świecie a także uzyskanie statusu INTEL Provider Partner, jako partnera kooperującego z firmą INTEL.

W 2015 roku zostaliśmy wybrani przez największego producenta rolet zewnętrznych w Europie, francuską firmę BUBENDORFF, jako ich wyłączny dystrybutor na terenie Polski i Europy Wschodniej.

Doświadczenie

Dziś nasz poziom wiedzy i doświadczenia pozwala nam kształcić innych. Przedstawiciele firmy Inteligentny Budynek biorą udział jako prelegenci w konferencjach poświęconych inteligentnym instalacjom, prowadzimy szkolenia w tym zakresie dla nowych, rozwijających się firm (między innymi Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Junkers, Politechnika Warszawska, architekci, deweloperzy i inne grupy zawodowe) a także przyjmujemy na staż przyszłych inżynierów z Politechniki, którzy poznają u nas w praktyce jak wygląda każdy etap procesu realizacji systemu Inteligentnego Domu.

Współpracujemy z:

logo_bubendorff

 

logo_beg logo_berker logo_crestron logo_divus
logo_elan logo_fibaro-system logo_gira logo_hager
logo_jung logo_legrand logo_lutron logo_merten
logo_nuvo logo_schneider logo_schrack logo_siemens
logo_theben logo_abb