Korzyści

Sterowanie światłem oraz roletami, monitoring z każdego miejsca na świecie, nadzorowanie budynku poprzez telefon czy Internet

Bezpieczeństwo

Sterowanie światłem oraz roletami, monitoring z każdego miejsca na świecie, nadzorowanie budynku poprzez telefon czy Internet – to wszystko sprawia, iż inteligentny budynek nadaje zupełnie nowe znaczenie słowu bezpieczeństwo. To naprawdę przełomowa technologia w dziedzinie zapewniania naszym domom bezpieczeństwa.

Komfort

Inteligentny budynek „pamięta” co Państwo lubią, dostosowuje się do Państwa indywidualnych pragnień i oczekiwań.

Prestiż

Futurystyczne panele, dzięki którym za dotknięciem dłoni, w oka mgnieniu, nasz dom przemienia się z zalanych słońcem jasnych przestrzeni w przytulne, kameralne zacisze z cicho pobrzmiewającą w tle subtelną muzyką. Nowoczesne myślenie o przyjaznym domu, które nadaje nowe znaczenie i nową jakość słowa „Prestiż”.

Oszczędność

Optymalne zarządzanie energią elektryczną i cieplną sprawia, iż realne oszczędności w skali roku sięgają nawet 25%. Inteligentny system zadba o to, aby światła, ciepła i energii elektrycznej było nie więcej, niż potrzeba. Oświetlenie dostosuje się samodzielnie do natężenia oświetlenia słonecznego. Po powrocie do domu zapalą się tylko niezbędne lampy. Zarządzanie systemem ogrzewania budynku również zostaje zoptymalizowane.