Inteligentne rolety

Naciskając jeden przycisk automatycznie zamykane są wszystkie okna, a rolety i żaluzje zamykają się szczelnie i dokładnie.

W porannym pośpiechu, łatwo zapomnieć o wielu pozornie drobnych, ale tak naprawdę szalenie istotnych kwestiach, jak na przykład zasunięcie wszystkich żaluzji czy rolet.

Ponadto, przy większym domu z kilkoma kondygnacjami, domknięcie i zabezpieczenie wszystkich okien zajmuje Państwu wiele cennego czasu.

A co gdy wyjechaliśmy już z domu, do pracy lub w podróż, a dręczy nas lęk, iż nie wszystko zostało odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi gwałtownymi zmianami aury, czy przed nieproszonym gościem?

Na wszystkie te trudności odpowiada funkcja centralnego sterowania roletami i żaluzjami. Naciskając jeden przycisk automatycznie zamykane są wszystkie okna, a rolety i żaluzje zamykają się szczelnie i dokładnie. A jeśli wyjadą Państwo z domu i w pośpiechu zapomną uruchomić zasłanianie rolet? Inteligentny system przewidział również i taką sytuację. Sterowanie roletami i żaluzjami jest bowiem możliwe także zdalnie, z dowolnego miejsca w jakim się Państwo znajdują. Rolety zareagują również automatycznie na zmieniające się warunki atmosferyczne, dzięki współpracy ze stacja pogodową. Czy można zrobić coś więcej dla komfortu i bezpieczeństwa swojej rodziny i Państwa domu?

W naszej ofercie mamy niezwykłe, inteligentne rolety zewnętrzne francuskiej firmy Bubendorff. Doskonale współpracują z systemami inteligentnego domu. Sterowane i zarządzane za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wysokiej klasy elektrycznych rolet z funkcją żaluzji, rolet solarnych czy rolet dachowych do ogrodów zimowych, które zapewniają doskonałą izolację termiczną budynku, komfort, a także dzięki blokadom antywłamaniowym bezcenne bezpieczeństwo.

www.inteligentne-rolety.pl