Funkcje centralne

Za dotknięciem jednego przycisku z funkcją „kolacja”, w domu zapalają się delikatne ciepło żółte światła, w tle delikatnie

Dom inteligentny to taki dom, który zna upodobania i nawyki jego mieszkańców. Inteligentny budynek spełnia wszystkie zachcianki i kaprysy swoich użytkowników. Proszę sobie tylko wyobrazić: powrót do domu po męczącym, ciężkim dniu pracy. Za dotknięciem jednego przycisku z funkcją „kolacja”, w domu zapalają się delikatne ciepło żółte światła, w tle delikatnie rozbrzmiewa muzyka ulubionej stacji radiowej, ogrzewanie delikatnie zwiększa swoją moc, a ekspres do kawy zaparza nasz ulubiony gorący napój. Samoczynnie zasłaniają się rolety, a my oddajemy się błogiemu wypoczynkowi. Te właśnie wszystkie ustawienia zapamiętał system pod nazwą „kolacja”.

A co jeśli nagle dzwoni telefon od niezapowiedzianych gości? Wystarczy jeden przycisk „goście”, a dom sam przygotowuje się na ich przyjęcie: na podjeździe rozpalają się światła, pomagające gościom bezpiecznie dotrzeć do wrót domostwa. Automatycznie otwiera się brama wjazdowa. W salonie otwierają się drzwi tarasu, zaczyna rozbrzmiewać donośnie muzyka z ulubionej płyty z muzyką taneczną. Znad ekspresu do kawy już zaczyna unosić się aromat pysznej kawy – dom jest gotowy na przyjęcie gości i wspaniałą zabawę!

Takich indywidualnych ustawień mogą Państwo stworzyć dowolną liczbę. Noc, poranek, wieczór, weekend, goście, wyjazd, praca – dom dostosuje się do rytmu Państwa dnia i do osobistych upodobań.