Cechy

Czym charakteryzują się inteligentne budynki?Użytkownicy inteligentnych budynków, pytani o opinię na temat tejże inwestycji

Czym charakteryzują się inteligentne budynki?

Użytkownicy inteligentnych budynków, pytani o opinię na temat tejże inwestycji, odpowiadają zazwyczaj używając słowa „zaskakujące”. Faktycznie, perfekcyjne zaspokajanie wszystkich potrzeb mieszkańców zaskakuje, nawet nas, po tylu latach pracy. Nasze projekty ogranicza jedynie wyobraźnia, każda realizacja jest inna, tak jak inny jest każdy nasz klient.

 

Obsługa dziecinnie prosta

Tak, to prawda. Inteligentne instalacje mogą być obsługiwane nawet przez dziecko. Włączenie alarmu, wyłączenie wszystkich instalacji elektrycznych, zapalenie w nocy świateł prowadzących do toalety czy obsługa sprzętu audio-video – dom jeszcze nigdy nie był tak przyjazny, nawet dla najmłodszych.

Jeden przycisk

Skomplikowana najwyższej jakości technologia została zamknięta w jednym przycisku, dzięki czemu sterujesz swoim domem za dotknięciem. Inteligentna prostota.

Perfekcyjna kompilacja

Dom to dziesiątki odrębnych instalacji, jednak inteligentny budynek to technologia, która łączy je wszystkie, aby mogli Państwo zarządzać nimi w optymalny dla siebie sposób.

Sceny

Inteligentny budynek to system, który odmienia myślenie o zarządzaniu domem. Dotychczas musieli Państwo obsługiwać oddzielnie każdą z instalacji. Idea instalacji inteligentnych opiera się na założeniu, iż wszystkie urządzenia można zaprogramować według określonych potrzeb. Państwa dom inaczej funkcjonować będzie w dzień a inaczej w nocy. Dostosuje się gdy wyjadą państwo w podróż służbową lub na wakacje, odmieni się gdy przybędą goście lub gdy będą państwo chcieli odpocząć. Dziesiątki urządzeń zaprogramowane zostaną tak, aby „pamiętać” ulubione Państwa ustawienia. Czas parzenia kawy, natężenie światła i dźwięku ulubionej muzyki. Przyjazna przestrzeń domowego ogniska.

Elastyczność

Inteligencja to między innymi zdolność przystosowania się do zmieniających się warunków. Podobnie jest z inteligentnymi budynkami. Ich elastyczność polega na tym, iż w dowolnym momencie wszelakie konfiguracje i ustawienia można zmienić i to bez jakichkolwiek ingerencji w strukturę budynku. Wszelkie zmiany w oprogramowaniu odbywają się zupełnie bezinwazyjnie.

Niezawodność

Wykonywane przez nas instalacje opierają się o najwyższej jakości światowe produkty, które są w pełni kompatybilne z innymi produktami tego typu.