inteligentne domy inteligentny dom warszawa

Wizualizacja

Wizualizacja

Codzienne zarządzanie i sterowanie inteligentnymi instalacjami może wydawać się wysoce skomplikowane. Technologia oparta na najnowocześniejszym oprogramowaniu i osiągnięciach naukowców faktycznie może budzić początkowo lęk i obawy przed trudnościami w jej obsłudze. Nic bardziej mylnego. Inteligentne instalacje są prostsze w obsłudze niż tradycyjny pilot TV. Łatwość obsługi uzyskano dzięki unikalnej, wizualnej obsłudze wszystkich funkcji. Zaawansowana technologia jeszcze nigdy nie była tak przyjazna swoim użytkownikom.

Wystarczy dotknięcie palcem ekranu, na którym ukazuje się poszczególny fragment budynku. Łatwość obsługi sprawia, iż zarządzanie budynkiem jest naprawdę dziecinnie proste i komfortowe.

Druga cecha wizualizacji to podgląd wszystkich części budynku. Jeden rzut oka na ekran wystarcza, bez względu na to gdziekolwiek się Państwo znajdują, by upewnić się, że wszystko jest pod kontrolą, a Państwa dom jest bezpieczny. Na bieżąco, będąc w pracy czy dalekiej podróży, mogą Państwo sprawdzić, czy wszystkie urządzenia elektryczne są wyłączone oraz czy odpowiednio zasunięte są wszystkie żaluzje czy rolety. Stały monitoring sprawia także, że momentalnie wykryty zostanie każdy nieproszony gość na terenie Państwa domu czy posesji wokół niego.

Inteligentny Budynek to my