Automatyka budynkowa

Oferta firmy Inteligentny Budynek skierowana jest do wszystkich tych, dla których komfortowy, wygodny i bezpieczny dom to jeden z najważniejszych priorytetów w życiu.

Bezsprzecznie można stwierdzić, iż instalacje w inteligentnym mieszkaniu to aktualnie najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologie w budownictwie, które wdrażamy zarówno w nowych jak i istniejących budynkach. Oferujemy Państwu inteligentne instalacje w systemach magistralnych inteligentnych mieszkań oraz bezprzewodowych, korzystając z aktualnie najlepszych możliwych rozwiązań dostępnych na rynku, które wielokrotnie testujemy. Nasi inżynierowie to najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, a wyselekcjonowane przez nas urządzenia różnych producentów spełniają światowe standardy jakości.

Inteligentne mieszkanie

Zdajemy sobie sprawę, iż dom to jedna z największych i najważniejszych inwestycji. Czując ogrom odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, staramy się wykonywać swoje zadania z najwyższą precyzją.

Zakres naszych usług:

– inteligentne instalacje elektryczne

– instalacje Audio Video, TV Sat, kino domowe, multiroom

– instalacje teletechniczne

– instalacje alarmowe i CCTV

– systemy wideodomofonowe

– rolety, żaluzje, karnisze elektryczne

– zarządzanie budynkiem BMS

W dzisiejszych czasach automatyka budynkowa staje się standardem w nowym budownictwie, gdyż nie tylko podnosi komfort korzystania z przestrzeni, ale także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Inteligentne instalacje można również wdrożyć w powstałym obiekcie, a odpowiednio sporządzony projekt sprawi, że będą kompatybilne z zamontowanymi już urządzeniami. Automatyka budynkowa to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w domu oraz na terenie posesji i kontrolować procesy zachodzące w budynku pod nieobecność mieszkańców.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w montowaniu nowoczesnych systemów kontroli, dzięki czemu automatyka budynków może być dopasowana pod kątem konkretnych potrzeb i parametrów nieruchomości.

Swoją działalnością obejmujemy tereny miasta Warszawa oraz jej dalsze okolice, zapewniając klientom kompleksowe wsparcie montażowe i techniczne.